Kobieta , 28 lat Witam! Mam 28 lat.Przez ok. Rok przytylam 10kg, styl życia i dieta wciąż ta sama. Diety nie pomagają, udaje się schudnąć ok, 2-4kg a później wszystko wraca. Poza tym odczuwam ciągle zmęczenie, problemy z pamięcia koncentracjA, nerwowość rozdrażnienie. Najgorsze w tym wszystkim jest kołatanie serca i napady gorąca. Często też pod wpływem gorąca czy zmęczenia "puchna" mi dłonie stopy. Jakiś czas temu miałam robiony rezonans z powodu zaburzeń widzenia i bólow głowy, wynik : torbiel zatoki szczęk.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Odchudzanie – Moda na odchudzanie pojawia się z nadejściem każdej wiosny. Przed latem rośnie bowiem liczba osób, którym marzy się szczuplejsza sylwetka. Zastosowanie zasad zdrowego odchudzania pozwala na skuteczne zrzucenie zbędnych kilogramów, a także na nauczenie się prawidłowych nawyków żywieniowych, dzięki którym po zakończonej kuracji nie grozi efekt jo-jo.
  • Dłonie – Dłonie i stopy to części ciała, na których bardzo łatwo uwidaczniają się wiek, zmęczenie i przepracowanie. Warto nawilżać je kremami pielęgnacyjnymi, zainwestować raz na jakiś czas w relaksujący masaż stóp lub wykonywać zabiegi kosmetyczne na dłonie i stopy.