Jaka może być przyczyna dyskomfortu w przełyku?

Odczuwałam dyskomfort w przełyku więc byłam u gastrologa. Przełyk czysty tylko żołądek zaczerwieniony.wynik: Przełyk, wpust bz.Żołądek podatny na rozdymanie z zachowana persytal.W jeziorku śluzowym i pomiędzy fałdami obecna jest treść żółciowa. Błona sluzowa całego żółądka plamiście zaczerwnieniona- wycinki.Odźwiernik drozny.dwunast,bz. Dlaczego nienieczny był hist pat błony? to może być rak?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczny odbiór wyników badania wycinków i dalsze postępowanie w zależności od wyników, obecnie także wskazana wizyta u lekarza zlecającego powyższe badanie aby okreslić odpowiednie leczenie na ten moment.