Jaka może być przyczyna gorączek niewiadomego pochodzenia?

Witam mam 29lat od 5 lat choruję na niewyjaśnione gorączki, pare dni temu odebrałam wynik TK Jamy brzusznej i brzmi ono tak: W obrębie nerki lewej, bliżej jej bieguna górnego, znajduje się dobrze odgraniczona zmiana o wym. 18x16x19 mm. Zawiera ona makroskopowe komponenty o niskiej, tłuszczowej gęstości ( -50 do -120 j.H). Poza tym zmiana zawiera komponenty miękkotkankowe. Poza tym kształt, wielkość, położenie i typ zakontrastowania w poszczególnych fazach badania obu nerek prawidłowe. Proszę o opinię co to takiego i czy trzeba się tym martwić dodam iż do Urologa mam termin dopiero na 3 tyg.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczny jest dalszy proces diagnostyczno terapeutyczny , prosze koniecznie zgłosić się do lekarza urologa