Jaka może być przyczyna infekcji ucha u rocznego dziecka?

Moj 14 miesieczny synek juz drugi raz w ciagu miesiaca zachorowan za zapalenie unga i drugi raz antybiotyk. Ok zakonczeniu antybiotyku temperatura rosnie. Czy istnieje jakies badania ktore wykluczy czy to infekcja balteryjna czy wirus? Jak leczyc syna dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta i konsultacja lekarza otolaryngologa dziecięcego oraz pediatry w celu wykluczenia innych przyczyn gorączki.