Jaka może być przyczyna krwawej biegunki podczas miesiączki?

Witam miesiąc temu dostałam antybiotyk na zapalenie uchaa zinnat bo 2 dniach brania leku dostałam biegunki miałam wtedy okres więc nie wiem czy to biegunka była krwawa vzy to przez okres taki kolor ogólnie żółta woda śluz i chyba krew. Miałam spokój miesiąc teraz znowu dostałam okres i znowu ból brzucha i taka sama biegunka. Miałam rtg brzucha usg brzucha morfologia ok tylko crp 8. Mocz też ok gdzie mam się udać co robić? Wykańcza mnie to dodam że często mam dreszcze w trakcie biegunki i tych boli brzucha kołatanie serca szumy uszne i drżenie rąk czasem boję się że to coś złego proszę o pomoc

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Czy była Pani w tej sprawie u ginekologa? Czasem choroba nazwana endometriozą może objawiać się krwawieniem z przewodu pokarmowego w trakcie miesiączki. Bo z tego co zrozumiałam gastrolog Panią konsultował i nie stwierdził nic podejrzanego? Jeżeli nie, to również konieczna może być wizyta u tego specjalisty.