Jaka może być przyczyna mdłości podczas miesiączki?

Mam nie regularne miesiączki od zawsze. Mdłości, bóle podbrzusza, klucie w jajnikach, częste oddawanie moczu. 10 września ostatnia miesiączka. 8,9pazdziernika kolor sluzu był grudkowaty, żółty, lepki, ciągnący sie. 10,11 października śluz z krwią tylko przy oddawaniu moczu. Co to jest? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na infekcje proszę koniecznie zgłosić się do ginekologa