Jaka może być przyczyna naderwania układu nerwowego?

Witam, Mam 21 lat. Podczas ostatniej wizyty, okulista stwierdzil, ze mam lekko naderwany uklad nerwowowy i zlecil badanie OCT i GDX. W miedzyczasie mialam robiony rezonans magnetyczny, na ktorym jest widoczny torbiel szyszynki srednicy 8 mm. Jaka moze byc przyczyna tego naderwania? Czy Rezonans magnetyczny oczodolow wykluczy wszystkie podejrzenia? Czy powinnam rozwazyc inne badanie? Prosze o pomoc. Dziekuje

Nie rozumiem określeni : " lekko naderwany uklad nerwowowy" ? Do omówienia z Okulistą i Neurologiem leczącym!
" rezonans magnetyczny, na ktorym jest widoczny torbiel szyszynki srednicy 8 mm. " ale bez innych patologii mózgu; często opisywane torbiele szyszynki; do interpretacji klinicznej.
Jaki sen i nastrój ? Ważny stan Pacjenta, objawy kliniczne , inne schorzenia, stosowane leczenie . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, omówienie wyników badań i dotychczasowego leczenia. Pozdrawiam i zapraszam