Jaka może być przyczyna niskiej temperatury ciała?

Dzień dobry, Od kilku miesięcy utrzymuje mi się stale niska temperatura ciała i ciśnienie. Temperatura waha się od 34 do 35 najwięcej. Nigdy tak nie miałam,więc nie jest to moja temperatura od zawsze. Jaka jest przyczyna niskiej temperatury ciała? i dlaczego mam stale niskie ciśnienie i niski puls ,bo wynosi tylko 46. Czy może to być związane z jakimiś poważnymi dolegliwościami? Czy może być jakaś groźna przyczyna niskiej temperatury ciała i niskiego ciśnienia? Czy powinnam wykonać jeszcze inne badania, aby to sprawdzić? Jeżeli tak to jakie konkretnie? Trochę się martwię i obawiam. Nie wiem co robić. Bardzo proszę o szybką odpowiedź i poradę. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Michał Springer

Witam. Przyczyną takich objawów może być niedoczynność tarczycy. Jest to choroba dość często występująca u młodych kobiet. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który będzie mógł zebrać wywiad oraz Panią zbadać oraz wykonać badania laboratoryjne np. oceniające czynność tarczycy. Pozdrawiam.