Jaka może być przyczyna odruchów wymiotnych?

Co mogą oznaczac odruchy wymiotne? Od jakiegoś miesiąca praktycznie codziennie mam odruchy wymiotne (z rana najgorsze) czasami lekkie suche czasami zwracam jedzenie kiedy cos zjem, musiałem rzucić papierosy bo po nich wymiotowałem. Dochodzi do tego smak w gardle z rzoładka niczym przy zgadze oraz lekki ból brzucha, czasami rozwolnienie.Ogólnie tak jakby układ pokarmowy zawiódł. Dzisiaj nawet doszło mega mocne kłucie w seru którego nigdy nie miałem. Wyczytałem w internecie o możliwym refluksie albo gronkowcu.

Lek. Paweł Szadkowski

Pana dolegliwości mogą wskazywać na zapalenie błony śluzowej żołądka lub inną patologię. Konieczne jest dokładne badanie, poszerzenie wywiadu oraz wykonanie badań dodatkowych (w tym najpewniej gastroskopii). Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu pokierowania dalszym postępowaniem.