Jaka może być przyczyna plamienia po miesiączce?

Mam regularny cykl-28 dni. 6 dni temu skończył mi się okres. Dziś znowu pojawiło się krwawienie. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Krwawienie nie przypomina plamienia, ponieważ jest dość obfite jak okres. Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazna wizyta u ginekologa i badanie . Po będzie można coś więcej powiedzieć