Jaka może być przyczyna pojawienia się pokrzywki na ciele?

dzień dobry. dwa dni temu wieczorem zaiwazylem pokrywkę na szyi i obojczykach pokrzywka znikla do rana. Wczoraj wieczorem po kąpaniu dostalem strasznej pokrzywki na calej glowie boliczkach szyi karku, na bokachbrzucha pod pachami, strasznie swedzialo. Dziś rano obudzilem się wczorajsza pokrzywka znikła niestety nastepna juz nie tak liczna pojawila się na dwóch palcach dloni i kolanach. Żadnych objawów, od tygodnia lekki bol gardla i suchy kaszel. Czym to moze byc spowodowane?

Przyczyn może być wiele , prosze udać się do lekarza poz lub dermatologa, po badaniu i przeprowadzonym wywiadzie lekarz będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.