Jaka może być przyczyna poronienia u 30-latki?

Witam. W 9 tc poronilam. W 5 tc byl widoczny zarodek, w 6 bilo juz serduszko.Na poczatku 9 tc stwierdzono obumarcie plodu.Pobrano material do badan genetycznych, po lyzeczkowaniu probki wyslano do histo,stwierdzono obecnosc kosmkow odp 1 trymestrowi ciazy.Wstepne badania genet jednak w 2 lab nie wykryly w zadnej probce ani blokach paraf. ani sladu tkanek zarodkaJak to mozliwe, przeciez byl zarodek, bylo serduszko,do poronienia doszlo w szpitalu, wszystko z poronienia bylo do badan zabezpieczone?

Lek. Tomasz Budlewski

to że było zabezpieczone nie znaczy iż doszło do zbadania całego materiału. a dlaczego aż tak zaawansowane badania?, które poronienie? sądzę że bardziej diagnostyka w kierunku zespołu antyfosfolipidowego.