Jaka może być przyczyna problemów ze szczytowaniem?

Witam, zauważyłem u siebie problem ze szczytowaniem. Oczywiście mogę, to zrobić, ale muszę napiąć nogi oraz podnieść lekko środkową część ciała. Bardzo mnie to martwi i dziwi.

Dzień dobry,

Domyślam się, że opisany przez Pana problem pojawia się podczas samodzielnej masturbacji. Skoro jednak, niezależnie od okoliczności szczytowania, jest Pan w stanie osiągnąć orgazm, wydaje się, że nie ma powodu do zamartwiania się.
Jeśli okaże się, że opisane trudności będą w przyszłości uniemożliwiać Panu satysfakcjonujące współżycie, należałoby skorzystać z konsultacji seksuologicznej.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski www.abovo.bialystok.pl