Jaka może być przyczyna problemów żołądkowych u 32-latki?

Od mniej wiecej tygodnia mam jakieś problemy żołądkowe - non stop mi się odbija - ale "czystym" powietrzem, po 3-4 h od jedzenia pojawiają się nudności (mijają przy jedzeniu), po kilku dniach doszło napięcie w okolicach żołądka. do tego dochodzi ogólne osłabienie i zawroty głowy. Dostałam skierowania na badania, ob, morfologia krwi, mocz, glukoza, alat, aspat, crp, kreatynina. W badaniach nic nie wyszło, oprócz delikatnej anemii - na którą leczyłam się rok temu, ogolnie dawno nie mialam tak dobrych wynikow. Mam przepisany ipp, który zamieniłam na texibax - mam nerwicowe problemy związane z przełykaniem oraz diphergan na odbijanie. Pytanie, czy powinnam dalej konsultować ten problem. Nie ukrywam, że mialam ostatnio "zniżkę" i ataki paniki, to mnie dodatkowo stresuje.

Konieczna jest wizyta u lekarza, bez badania trudno postawić diagnozę. Powinna przyjmować Pani IPP, rozważyć wykonanie gastroskopii. Przed rozpoczęciem przyjmowania leków i badaniami wykluczyć ciążę. zwrócić uwagę na higienę jedzenia- czy nie je Pani szybko i nie połyka powietrza.