Jaka może być przyczyna silnego osłabienia?

Witam ma 35lat i od 4 tygodni odczuwam bardzo silne osłabienie, takie na granicy omdlenia. Na poczatku pogorszył mi sie tez wzrok (ostrosć) przez tydzien widzialem to raz zle to dobrze. Teraz juz od kilku dni widze doskonale czyli tak jak dawniej ale osłabienie zostało. Dodatkowo pobolewa mnie głowa a nigdy nie bolała... nardzo też sie poce i drga mi biceps oraz łydka. Nie jestem w stanie pracować ani stać wiecej niż 15 minut... powiem ze moja dziewczyna od tygodnia odczuwa podobne obiawy. Byłem w kilku szpitalach na ostrym... ale w krwi i moczu wszystko ok. Cukier-174 delikatnie podniesione cisnienie. Tomografia głowy ok. Dno oka, cisnienie oka tez ok. Doradzili mi wypoczywać i kupić okulary. Ale teraz widze już ok..

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne