Jaka może być przyczyna skurczów w łydkach?

Skurcze w łydkach. Jaka może byc przyczyna? Od ok. Miesiąca mam nocne skurcze w łydkach czasem w jednej nieraz w obu na raz. Ból jest silny i trwa ok minuty czasem powtarza sie kilka rqzy w ciagu jednej nocy. Wystepuje niemal codziennie. Nigdy wczesniej tak nie mialam. Mam 24 lata normalna wage ok 58kg/ 173cm wzrostu. Codziennie jem magnez potas witamine c, czasem jeszcze d i b. Praca siedząca ale uprawiam duzo sportu wiec wszystko sie równoważy. Kawe pije max 1 na dzien, a to chyba zadne nadużycie. Nie przyjmuje żadnych leków. Prosze o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne