Jaka może być przyczyna szumów usznych u 36-latka?

Witam.Rozpoznanie: zaburzenia korzeni nerwów rdzeniowych szyjnych niesklasyfikowanych gdzie indziej.Mam ucisk na kręgu szyjnym.Czy moze to byc przyczyną szumow usznyvh..Robilem doplera cholesterol tsh badania sluchu wszystko ok. 36 lat

Lek. Michał Lenard

Sugerowałbym jeszcze odwiedzić neurologa, który być może zleci badanie obrazowe mózgu (MRI, lub TK) i na podstawie wyników będzie mógł ustalić przyczynę Pańskich dolegliwości. Pozdrawiam!