Jaka może być przyczyna trudności w zajściu w ciążę?

Witam nie mozemy zajsc w ciążę od 2 lat. Wszystko ze mna i mężem jest ok. Mam hasimoto ale jestem pod kontrolą i hormony sa w normie. Mialam.badania na drożność jajników. Regularnie miesiaczkuje. Mielismy dwie insimiacje i niestety nic z tego. Naprawde dlugo nie mieliśmy stresu z powodu ze nie moŻemy zajść wiec stres chyba te nie wchodzi w grę. Czy jeszcze jakies badania powinnam.przejść? Lekarz nie robi hormonow poniewaz regularnie miesiacKuje. Co robić? Ja mam.25 lat mąż 30. Nie naduzywamy alkoholu raczej sie wystrRgamy.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było badanie nasienia ? Konieczna szersza diagnostyka w ramach poszukiwania przyczyn braku ciąży , proszę zgłosić się do lekarza zajmującego się wspomaganiem rozrodu