Jaka może być przyczyna uczucia ciężkości na żołądku?

Witam. Mam 24 lata i problem iż jak wypije kieliszek wódki to robi mi się nie dobrze, boli mnie żołądek. Jak wypije więcej niż 3-4 kieliszki to już mam następny dzień z głowy. Jak zjem coś pieczonego lub ostrego to dopada mnie biegunka. Często także po wypiciu większej ilości soku np. ananasowego jest mi bardzo ciężko na żołądku. Co to może być? Męczy mnie już to ponad rok a lekarz rodzinny daje mi ranigast i tyle. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u alergologa i gastroenterologa

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.