Jaka może być przyczyna wypadania włosów u 33-latki?

Witam, ostatnio strasznie zaczęły wypadać mi włosy. Najgorzej jest jak je umyje i przeczesze szczotka. Zauważyłam ze jak na suchych włosach pociągnę ręka to tez mi kilka wypada. Robiłam sobie badani krwi, ob, mocz, tsh, progesteron, prolaktyna, wszystkie wyszły dobrze. Mam problemy z kręgosłupem szyjnym i chodzę na rehabilitacje, czasem boli mnie głowa, byłam również u dermatologa na te włosy, przepisał mi szampon Dermena. Pół roku temu przeżyłam tragedie rodzinna, i od tego momentu mam dziwne samopoczucie, jestem zmęczona , nic mi sie nie chce, czy przyczyna wypadania tych włosów moze być stres. Ogólnie jestem osoba która sie dużo denerwuje. Najgorsze ze jak teraz zauważyłam, ze jak przejadę palcem po rzęsach to mi zostaje a palcach jedna , albo dwie . Zaczyna sie bardzo denerwować.

Lek. Tomasz Budlewski

stres może jak najbardziej powodować wypadanie włosów. proponuję udać się do lekarza rodzinnego i wykonać wstępną diagnostykę