Jaka może być przyczyna zaburzenia miesiączki u 27-latki?

Witam, mam zaburzenia w miesiączkowaniu. Ostatnio miałam ok 3 miesięcy temu. Miesiąc temu miałam brązowe plamienie trwające 2 tyg, tydzień przerwy i teraz znowu brązowe plamienie przez kilka dni. Wizytę u specjalisty mam umówioną dopiero na koniec miesiaca. Czy to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka hormonalna po wykluczeniu ciazy proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa