Jaka może być przyczyna zasłabnięcia 23-latki?

Witam. Kilka dni temu zasłabłam, miałam duszności, zbierało mnie na wymioty. Potem zaczęło się sztywnienie i takie cierpnięcie dłoni oraz okolic ust. co do dłoni to nie mogłam ich wyprostować ani zgiąć w pięść. Zawieziono mnie na szpital i tak wyszło kołatanie serca oraz szmery w sercu. Mój lekarz rodziny wysłała mnie na badania i powiedział że tam nic nie widzi. Miał trzy teorie i sam teraz nie wie. Moje pytanie. Czy ktoś może mi powiedzieć czy moje wyniki badań są faktycznie dobre ? Ponieważ są oznaczenia L i H przy niektórych wskaznikach. eGFR 76.33 ml/min - zakres 90 (L) NEU%-Neutrocyty 41.8% (L) Zakres 50-70 LYM%-Limfocyty 49.8 % zakres 25-45 (L) NEU

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wyniki należy rozpatrywać wszystkie, a nie tylko wybrane parametry. Radziłbym pogłębić diagnostykę u lekarza rodzinnego.