Jaka może być przyczyna złego samopoczucia?

OD soboty noc ( aktualnie poniedziałek ) czuję słabe bicie serca i słabo wyczuwalne a gdy zapytam bliskich to odpowiadaja mi że serce wali mi jak młotw nocy się budziłem nie mogłem spać czułem że zaraz umre miałem takie myśli wydawalo mi sie ze zatrzymuje sie mi serce i wtedy musiałem wstać i szybko oddychać lekko mi sie polepszyło to myslelem że tak przed śmiercią cały czas sie boje dziwnie sie czuje jakoś slabo jakbym byl chory a jestem zdrowy i nie mam gorączki niekiedy mam wrażenie że kręci mi się włowie . Ostatnio przez tydzień byłem w górach . Dopiero w sobote wróciłem . Nie mam problemów kardiologicznych zestresowany też za bardzo ne jestem może teraz przez to co to może być czy umrę lub mojemu życiu coś zagraża co mogę zrobić dlaczego tak się dzieje

Lek. Michał Lenard

Może pan cierpieć na napady lękowe. Nie mniej konieczne będzie zbadanie Pana, dlatego sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!