Jaka może być przyczyna złego samopoczucia psychicznego u młodej osoby?

Witam, chciałabym się poradzić czy moje objawy są do skonsulyowania z psychologiem czy psychiatra? Od dłuższego czasu miewam takie objawy jak brak checi do życia, zmęczenie, bezsenność, na wszystko reaguje złością, krzyczę, po padam w dziwne stany których nie mogę zdefiniować, przestałam rozmawiać z najbliższymi, proszę o pomoc

Witam,

zalecana jest konsultacja psychiatryczna, pomoc można uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).

Pozdrawiam serdecznie