Jaka może być przyczyna zmiana grubości ud?

Witam serdecznie moja przypadłość jest bardzo skomplikowana zawsze mialam dosc grube nogi koszulka rozmiar 34, 36 spodnie zaś 42 rozmiar. Zyjac w przekonaniu ze taka moja budowa nic z tym nie robilam, ćwiczenia na silowni ni sie nie zmieniało w wieku 20 lat urodziłam córkę na 4 dobę od porodu moje nogi zniknęły!!! Cud nagle chude nogi, lecz do tygodnia wszystko wróciło do stanu przed. Lekarze rodzinni nie chca mi pomoc, każą kupić maść z reklam telewizji, badania wszystkie są dobre.

Może trochę pani koloryzuje? Poważnie rzecz biorąc jeśli występowała taka duża zmiana jakościowa i ilościowa to zalecałbym diagnozę układu krążenia żylnego i limfatycznego kończyn dolnych. Tego typu badania najczęściej wykonują chirurdzy ogólni lub naczyniowi.