Jaka można usunąć worki pod oczami?

Witam, Mam problem z tzw. "workami" pod oczami. Przeglądając zdjęcia sprzed kilku lat "worki" nie były (przynajmniej w takim stopniu) widoczne. Najprawdopodobniej są one uwarunkowane genetycznie, lecz zastanawia mnie fakt, że ujawniły się dopiero po takim czasie. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się ich?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Sadze ze wskazana jest diagnostyka laboratoryjna