Jaka pasta do wybielenia zębów?

Witam. Mam pytanie czy istnieje pasta lub żel na wybielenie zębów ( nie musi to być taki idealny efekt), ale chciałabym żeby zęby zrobiły się trochę bielsze i ładnie wyglądały. Czy istnieje coś takiego co można kupić w aptece lub w drogerii np. Rosmanie??

Pasty "wybielające" działają jedynie na zasadzie większej ścieralności. Nie wybielają zębów. Nie polecam żadnych metod dostępnych w aptece lub drogerii ponieważ mogą uszkodzić szkliwo. Jedyna skuteczną i bezpieczne metodą jest wybielanie w gabinecie pod nadzorem personelu medycznego.

Witam. Zmartwię Panią, pasty sprzedawane jako wybielające niestety są pastami ściernymi, już chyba lepiej działa skórka od banana.( przynajmniej nie niszczy szkliwa)