Jaka powinna być prawidłowa waga przy 164 cm wzrostu?

Mam 15 lat. Ważę 44 kg i mam 164 cm wysokości. Czy moja waga jest prawidłowa?
15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoje BMI wynosi 16,4 i odpowiada wartości poniżej 10 centyla. Oznacza to, że masz niedowagę.
Powinnaś udać się do lekarza, ponieważ niedobór masy ciała może być przyczyną różnych schorzeń.
Musisz wiedzieć, że nie tylko nadwaga, ale również niedowaga jest szkodliwa dla zdrowia.

Pozdrawiam