Jaka pozycja na pierwszy stosunek seksualny?

Witam Czy podczas pierwszego razu po przerwaniu błony dziewiczej może dojść do zapłodnienia? Gdzie najlepiej zrobić swój pierwszy raz? Jakie pozycje są najlepsze na pierwszy raz? Czy 14 centymetrów -długi a gruby w obwodzie też 14 zadowoli dziewczynę?

Dzień dobry.

1. Podczas "pierwszego razu" może dojść do zapłodnienia.
2. Najlepiej ustalić warunki "pierwszego razu" z partnerką.
3. Zwykle wybiera się takie pozycje, które umożliwiają szybkie i w miarę bezbolesne przerwanie błony dziewiczej.
4. Podane wymiary są optymalne, aczkolwiek w zasadzie nie zdarza się, by pierwszy stosunek seksualny był dla dziewczyny źródłem rozkoszy.

Tzw. "pierwszy raz" jest szczególnym momentem dla dziewczyny, a jego przebieg warunkować może późniejszy jej stosunek do współżycia i do seksu, dlatego warto pamiętać, aby skupić się przede wszystkim na niej.
Mówiąc inaczej - "pierwszy raz" oraz kolejne "razy" będą dla kobiety satysfakcjonujące, jeśli zadba Pan zarówno o ich atmosferę, jak i (przede wszystkim) o jakość samej relacji.

Pozdrawiam.

Witam, "Pierwszy raz" to moment szczególny zarówno dla kobiety i mężczyzny, warto zadbać o jak najlepsze warunki dla tej chwili. Istotne są tu i aspekty emocjonalne - robię to z kimś kogo darzę uczuciem, z kim jestem w więzi, seksualne; mam wiedzę na ten temat, wiem jak się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą,znam zasady higieny i kultury współżycia, no i wreszcie realne: jestem w stanie przygotować odpowiednie, gwarantujące intymność i czas miejsce, tworzące niezapomnianą atmosferę tego bardzo ważnego wydarzenia w życiu.
Podczas pierwszego stosunku szczególnie istotna jest współpraca z partnerką, pewna doza ostrożności ale i pewności działania. Dobór odpowiedniej pozycji to sprawa indywidualna i sprawdzana już podczas współżycia na drodze prób i wspólnych wyborów. Pozdrawiam i.. powodzenia.