Jaką prezerwatywę zastosować na pierwszy raz?

Witam, mam 18 lat. Moj penis podczas wzwodu ma 11,5cm długości i 11,3cm obwodu. Jestem prawiczkiem a moja dziewczyna dziewicą. Moje pytanie brzmi: Jaką prezerwatywę zastosować na pierwszy raz? Taką którą przedłuży stosunek, a moze inną? Proszę o podanie dokładnych nazw prezerwatyw. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu portalach nie można używać konkretnych nazw. Proponuje użyć normalnej prezerwatywy.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najważniejsze żeby była szczelna. Musi Pan wypróbować różne aby odpowiedzieć sobie na te pytanie.

Pozdrawiam.