Jaka przyczyna dwóch poronień?

Witam ,Zwracam się z zapytaniem a mianowicie . W Grudniu 2014 roku ,zaszłam w ciąże według Pani Doktor prowadzącej było wszystko dobrze ale jednak 21 tygodniu ciazy poroniłam a zaczeło się to od odejscia wód płodowych z krwią . W grudniu 2015 roku ,niespodziewanie zaszłam w kolejną ciąże dowiadywszy się o tej nowinie przez test ciazowy ,niestety dwa dni pózniej wylądowałam po raz kolejny w szpitalu .Ponowne poronienie .Co może być spowodowane ciągłym problemem ? Z góry dziękuję za poradę. Anna

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.