Jaka rehabilitacja po kontuzji stawu łokciowego?

Dzień Dobry Mam pytanie dotyczące właśnie kontuzji stawu łokciowego ale też barkowego. Wiek 37lat. Praca fizyczna, w większości na budowie od ok 18lat ale też treningi na siłowni od ok 8. Problem dotyczący stawu łokciowego ujawnił się stosunkowo niedawno, barkowego już jakiś czas temu. Jeśli chodzi o łokieć - ból przy zginaniu od wewnątrz na zewnątrz oraz dość mocno odczuwalny przy zaciskaniu pięści. Jaką mogę podjąć pracę rehabilitacyjną samodzielnie? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza ortopedy i ocena zmian w bezpośrednim badaniu , p o którym będzie można zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno- terapeutyczne.