Jaką skuteczność mają tabletki Ellaone?

witam, mam pytanie jaka jest skutecznosc tabletki ellaone, jezeli stosunek odbyl sie na dzien i dwa dni przed planowana miesiaczka a tabletka zostala zazyta ok 48h po pierwszym stosunku i ok 4-5h po drugim,beda bardzo wdzieczna za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nie wystąpiło proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa