Jaką stosować dietę, żeby schudnąć w talii, udach i łydkach?

Mam 12 lat. Ważę 45 kg i mierzę 155 cm. Bardzo chcę schudnąć. Proszę o radę.
12 LAT ponad rok temu

Witam!

Nie musisz się odchudzać. Masz prawidłową masę ciała (adekwatną do wzrostu i wieku).

Jeśli pragniesz wymodelować sylwetkę - odwiedź stronę abccwiczenia.pl. Znajdziesz tam przykładowe ćwiczenia pomocne w kształtowaniu ciała.

Jeżeli z diety wykluczysz: cukier dodawany do kawy i herbaty, kolorowe, słodzone napoje gazowane i soki z dodatkiem cukru, tłuste wędliny, serki topione, serki typu fromage, feta, sery żółte, tłuste, zawiesiste zupy (śmietanę można zastąpić np. jogurtem 0%), tłuste placki, kotlety, kluski, ciasta, ciasteczka, fast foody, smażone potrawy (zwłaszcza w panierce, która chłonie tłuszcz jak gąbka) - ryzyko przybrania na wadze będzie mniejsze.

POZDRAWIAM