Jaką wybrać metodę antykoncepcyjną, aby powróciło libido?

Zazywam tabl.anty. Rigevidon od 7 miesiecy. Moje libido spadlo do zera zaczelam przybierac na wadze dodatkowo ok miesiac temu systematyczne migreny uczucie przepelnienia. Moja miesiaczka zanikla jakies 5 miesiecy temu w zwiazku z tym rozwazam zmiane tabletek na Yasmin moze plastry? Jak rowniez zastanawiam sie nad zaszczykiem antykoncepcyjnym aczkolwiek planujemy z mezem kolejne dziecko ale za rok najwczesniej Mam 32 lata, nie palę . Proszę o poradę ktora metoda antykoncepcyjna bylaby najlepsza?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.