Jąkanie u 4-letniego dziecka

Czy z 4 letnim dzieckiem, które się czasami jąka można pracować samemu?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Najlepiej byłoby skorzystać z pomocy logopedy. On zaproponuje ćwiczenia, które będzie można wykonywać w domu.
Pozdrawiam

Witam.
Jeżeli wiecie Państwo w jaki spsosób pracować z dzieckiem (tzn. dostaliście już konkretne wskazówki od logopedy), to jak najbardziej można, a nawet trzeba ćwiczyć w domu. Jeśli jednak nie kontaktowaliście się jeszcze z logopedą - specjalistą jąkania, to zalecam taką wizytę konsultacyjną.
Z wyrazami szacunku.
Anna Tońska-Szyfelbein