Jaki antybiotyk mogę zastosować w przypadku bólu w okolicach moszny?

Witam! Od ponad połtora roku cierpie na ból,kłocie w okolicy moszny,bylem u kilku specjalistow,zjadłem kilka roznych anybiotykow lecz bez wiekszej poprawy,w koncu dowiedziałem sie o wymazie z cewki moczowej i zrobiłem badanie,dostałem wyniki:kolonizacja cewki 1 Enterococcus faecalis -bardzo liczne,i tabela : Antybiotyk/Mykostatyk 1, Ampicylina/Amoksycylina -W,Amoxycylina/kw.klawulanowy -W,Gentamycyna -W,Streptomycyna -W,Ciprofloksacyna -W. (W-Wrazliwy). Ostatnim razem brałem Nitroxolin forte 3 dni po 3 tabletki lecz dalej to nie pomogło. Prosze o padanie kilku mozliwie najlepszych anybiotykow. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Przede wszystkim trzeba ustalić skąd te dolegliwości, czy jest problem zakażenia czy inny. Podstawowe wydaje mi sie przeprowadzenie diagnostyki mikrobiologicznej pełnej, wykluczenie lub potwierdzenie zakażenia. Jak wyjdzie to odpowiednie leki i przez odpowiednio długi czas.