Jaki będzie efekt po depilacji laserem Vectus?

Witam. Depilacja owłosienia laserem Vectus ,Po kilku seriach będzie efekt stały ,a jeżeli po roku trzeba powtórzyć 1 serie, więcej nie będę powtarzał to czy po 5-10- 30 latach odrosną długości naturalnej czy o wiele krótsze czy meszek ,ponieważ zależy mi żeby wynik depilacji był efektywny ale nie musi być zupełnie gładka ,lecz żeby nie od rosło tyle samo włosów i długość krótsza . Więc jaki efekt będzie?

Magdalena StusiĹska

Najlepszej odpowiedzi udzielą panu w salonie, który wykonuje takie zabiegi. Włosy odrastają po takich zabiegach słabsze- ale normalnej długości.

Dzień dobry,

Przy doborze sprzętu do depilacji laserowej należy przede wszystkim kierować się technologią. W tej chwili za najskuteczniejsze uznaje się lasery diodowe o długości wiązki 810 nm - nazwa handlowa sprzętu nie ma większego znaczenia. Skuteczność zabiegów jest zależna od kilku czynników - m.in koloru i grubości włosa. Zasada jest taka, że im ciemniejszy włos i jaśniejsza skóra tym lepszy efekt. W pierwszym etapie zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych co około 6 tygodni. Tym sposobem jesteśmy w stanie usunąć około 90% owłosienia. Efekt zazwyczaj utrzymuje się od roku do dwóch lat. Po prostu w momencie kiedy zauważymy, że włosy zaczynają nam odrastać należy wykonać tzw "zabieg przypominający" i ponownie na dłuższy okres pozbywamy się problemu. Natomiast pamiętajmy, że odrastające owłosienie jest już dużo słabsze niż przed zabiegami.
Każdą tego typu procedurę poprzedza bezpośrednia konsultacja, na którą serdecznie zapraszam.

W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska
Kosmetolog