Jaki czas po łyżeczkowaniu powrócę do pełnej sprawności?

Witam serdecznie!
4 stycznia miałam łyżeczkowanie macicy z powodu nieregularnych, bardzo długich miesiączek (12 dni) i dużych skrzepów. Chciałam się zapytać, kiedy będę mogła dźwigać (mam córkę 10 m-cy, która wymaga noszenia na rękach) i wykonywać wszystkie czynności dotyczące pracy w domu, tak jak przed zabiegiem łyżeczkowania? Mam jeszcze dwoje dzieciaków, przy których jest sporo pracy.

Czy mogę już powoli nosić córkę? Boję się, żeby mi się nic nie stało. Po ilu dniach czy tygodniach mogę wykonywać wszystkie czynności?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

ponad rok temu

Dzień dobry!

Może Pani dźwigać dzieci i wykonywać wszystkie czynności tak jak zawsze już teraz. Nic się nie stanie. Nie ma Pani żadnych szwów czy nacięć powłok, także nie ma szczególnych wskazań do oszczędzającego trybu życia.

Z poważaniem