Jaki efekt daje zabieg laparoskopii jajników?

Wiatm Chciałabym tylko się dowiedzieć jaki daje efekt zabieg chirurgiczny laparoskopii jajników

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jaki zabieg konkretnie ma Pani na myśli. Laparoskopowo można bowiem usunąć torbiel jajnika, usunąć jajnik, sprawdzić drożność jajowodów, itd. Sugeruję zatem, by szczegóły omówiła Pani z lekarzem, który zlecił wykonanie zabiegu.