Jaki jest czas wzrostu mięśniaka w macicy?

Witam. Jaki jest czas wzrostu mięśniaka w macicy ? Czy możliwe zeby przez 3 miesiace urosł na 1,5 cm ? W czerwcu na usg nie było nic, a wczoraj już 1,5 cm mięśniak w tylnej ścianie macicy.

Jaki jest czas wzrostu mięśniaka w macicy?
- nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, jest to indywidualna sytuacja uzależniona od kliniki osoby, typu mięśniaka, stężenia hormonów
Czy możliwe zeby przez 3 miesiace urosł na 1,5 cm?
- tak