Jaki jest najbezpieczniejszy czas do rozpoczęcia aktywności w celu spalenia tkanki tłuszczowej?

Witam ,mam 28lat ,3 miesiące temu miałam wykonane cesarskie cięcie czuje się bardzo dobrze , blizna nie boli ,nie ciągnie operacje zniosłam bardzo dobrze po 7 dniach nie odczuwałam już prawie wogole dyskomfortu . Moje pytanie jaki jest najbezpieczniejszy czas do rozpoczęcia aktywności w celu spalenia tkanki tłuszczowej ćwiczenia oddechowe nam za sobą oraz proste ćwiczenia nie angażujące mięśni brzucha.

Najlepiej byłoby na początku spotkać się z fizjoterapeutą który powie Pani czy nie ma przeciwwskazań ze strony Pani organizmu do podjęcia regularnych intensywnych ćwiczeń ruchowych