Jaki jest najbezpieczniejszy sposób na pozbycie się blizn potrądzikowych?

Jaki jest najbezpieczniejszy sposób na pozbycie się blizn potradzikowych? Czy laser frakcyjny to dobry sposób?

Dzień dobry,

Każdy zabieg niesie za sobą ryzyko wystąpienia powikłań. Seria zabiegów laserem frakcyjnym jest bardzo dobrym sposobem na blizny potrądzikowe pod warunkiem, że zabieg jest wykonany wysokiej jakości laserem i odpowiednią osobę. Najlepiej udać się na konsultację do kliniki medycyny estetycznej w celu obejrzenia zmian i zaproponowania leczenia.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam proszę udać sie na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu rodzaju blizn lekarz dobierze odpowiednią metodę ich spłycenia

Owszem, seria zabiegów laserem CO2 daje dobre i trwałe efekty, pod warunkiem użycia dobrego jakościowo sprzętu przez doświadczonego lekarza. w razie konieczności można terapię uzupełnić o zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego lub mezoterapię.

Tak, laser CO2 daje dobre efekty ale musi to być sprzęt dobrej klasy i w rękach doświadczonego specjalisty. Dodatkowo zabieg ten można połączyć z osoczem bogatopłytkowym czy uzupełnić dermapenem,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel