Lek na potencję - jaki jest najlepszy?

Witam serdecznie, chciałbym zadać kilka pytań dotyczących leku na potencję. Jaki lek na potencję jest najlepszy? Może nie dokładnie na potęcje ale żeby dał mi kopa na całą noc, bo po wytrysku mój penis się już nie podnosi, a moja kobieta po jakimś czasie chce powtórkę, a on nie może dobrze by było jak bym go dostał w aptece i bez recepty. Czy jest jakis środek, który mógłbym na to zastosować? Tak jak mówiłem, za pierwszym razem nie mam problemów z erekcją, ale nie jestem już w stanie zrobić "powtórki" ze swoją kobietą. Czy są jakieś leki na potencję, które mógłbym zastosować żeby dać radę więcej? :) I jeśli tak to chciałbym również dopytać w jaki sposób zastosować tego typu leki. Czy powinienem je zastosować wieczorem jeszcze przed pierwszym stosunkiem czy może raczej przed "powtórką"? Będę wdzięczny za każdą poradę. Serdecznie pozdrawiam.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje cialis jest w tab po 5mg i 20 mg panu proponowalbym tab 5 mg (lek na recepet)