Jaki jest najlepszy sprzęt do ćwiczeń dla kobiety - cross, steper czy co?

Mam 28 lat, jestem mamą 3-letniej córeczki. Mam mało czasu na siłownię i bieganie, a wolny czas wolę poświęcić córce. Więc moją siłownią jest mój dom:) Myślę o kupnie jakiegoś sprzętu do ćwiczeń, który mógłby mi pomóc zgubić parę centymetrów. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam:)

Witam,
z mojej strony polecam rowerek stacjonarny lub orbiterek, są to sprzęty, które ćwiczą wiele partii ciała: nogi, pośladki, a także brzuch i mięśnie ramion. Dodatkowo nie są zbyt męczące i nie wymagają wiele uwagi.
Ponadto na wewnętrzne mięśnie ud polecam tzw. motylka, jest to drobny sprzęt, świetnie modelujący tę partię ciała. Natomiast, kiedy znajdzie Pani chwilę wolnego, polecam wybrać się na basen. Pływanie świetnie modeluje całe ciało, uelastycznia je i ujędrnia, redukując cellulit.
Pozdrawiam