Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaki jest powód białego języka po stosowaniu antybiotyków?

Witam od końca grudnia moj język jest biały, zaczęło sie to od tego ze brałam antybiotyk. Oprócz białego nalotu miałam Afty po leczeniu przeszło na około 2 tyg i od tamtej pory ( od lutego) ciagle jest biały - robiłam dwa razy wymaz z języka na grzyby i bakterie ale oba wyszły ujemne. Dodatkowo moj język wyglada jakby sie na nim odbiły zeby. Gardło mnie drapie, w ostatnim czasie lecze tez anemię. Od czego moge miec takie objawy jeśli to nie grzybica - prosze o pomoc
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Jak wygląda balonikowanie zatok?

Balonikowanie zatok to jeden ze sposobów leczenia uciążliwego, ciągle nawracającego zapalenia zatok. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jak wygląda ten zabieg.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy