Jaki jest powód bólu brzucha i krwawienia podczas stosunku?

mam 18 lat, od około roku moje miesiączki są bardzo bolesne, nie jestem wówczas zdolna do funkcjonowania.Od jakiegoś czasu w trakcie cyklu pojawia się u mnie plamienie. Jednakże po ostatniej miesiączce (która skończyła się tydzień temu) od 3 dni plemię, tylko z rana a wydzielina jest bardzo ciemna i gęsta. Wczoraj uprawiałam sex lecz po około 2 min wystąpił u mnie straszny ból podbrzusza a niedługo po tym krwawienie identyczne jak podczas okresu, trwało ok 4 h. Czy powinnam się niepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa i badanie po którym będzie można coś więcej powiedzieć