Jaki jest powód bólu głowy, twarzy i osłabienia?
Witam od ponad roku mam problemy z dziwnym bólem twarzy,głowy i bardzo mocnym osłabieniem.Zaczeły występować zawroty głowy,nos jest zatkany.Na Tomografii zatok 2lata temu wyszło że mam polip i torbiel wielkości 2cm w lewej i prawej zatoce.Obecnie robiłem także RTG szczęki bo myślałem że to od rosnących ósemek ale zęby rosną prawidłowo.Coraz gorzej oddycham na RTG wyszła dość duża kulka w zatoce szczękowej.Tomografie głowy,rezonans głowy,mocz,krew mam bardzo dobre Czy szukam w dobrym kierunku?

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Jak wygląda balonikowanie zatok?
Balonikowanie zatok to jeden ze sposobów leczenia uciążliwego, ciągle nawracającego zapalenia zatok. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jak wygląda ten zabieg.
Witam serdecznie,
Wskazana jest u pani konsultacja z lekarzem rodzinnym lub w przypadku dolegliwości zobrazowanych w badaniu RTG z laryngologiem celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.