Jaki jest powód bólu głowy, twarzy i osłabienia?

Witam od ponad roku mam problemy z dziwnym bólem twarzy,głowy i bardzo mocnym osłabieniem.Zaczeły występować zawroty głowy,nos jest zatkany.Na Tomografii zatok 2lata temu wyszło że mam polip i torbiel wielkości 2cm w lewej i prawej zatoce.Obecnie robiłem także RTG szczęki bo myślałem że to od rosnących ósemek ale zęby rosną prawidłowo.Coraz gorzej oddycham na RTG wyszła dość duża kulka w zatoce szczękowej.Tomografie głowy,rezonans głowy,mocz,krew mam bardzo dobre Czy szukam w dobrym kierunku?

Witam serdecznie,

Wskazana jest u pani konsultacja z lekarzem rodzinnym lub w przypadku dolegliwości zobrazowanych w badaniu RTG z laryngologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.