Jaki jest powód bólu łydki u osoby z nadciśnieniem?

Witam mam 26 lat od miesiąca bardzo boli mnie łydka ( prawa ) jest to silny ból nasilający się przy jakimkolwiek wysiłku fizycznym noga jest nie wielce obrzęknięta z tyłu łydki jest twarda czasem mam wrażenie że promieniuję do pośladka , czasem pojawia się stan podgorączkowy , obecnie leczę się na nadciśnienie tętnicze jestem otyła w rodzinie występowały choroby serca , zakrzepica zył , miażdżyca . Wizyte u chirurga mam dopiero 6 lipca proszę o pomoc dziękuje

Dobry Wieczór,
Nie można wykluczyć zaburzeń naczyniowych, proponuję jak najszybciej skontaktować się z chirurgiem naczyniowym.
Pozdrawiam.