Jaki jest powód bólu nóg i czy może być to związane z zapaleniem nerek?

Witam, mam problemy z obrzekami stop, najbardziej jest to widoczne w kostkach I stopach (robia mi sie bańki a nie stopy) ale rowniez opuchniete sa lydki, nie ukrywam ze bardzo czesto sprawia mi to bol I mam problemy z wytrzymaniem w butach bo jesti bardzo ciasno I mnie uciska czasami lapia mnie skurcze nog I zaczynaja robic mi sie haluksy dodam ze mam 23 lata. Mialam dwa razy zapalenie nerek 3lata temu I miesiac temu, jesli moglo bymirc to wplyw. Prosze mi cos doradzic bo moi lekarze rozkladaja rece.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie i wykonanie podstawowych badań z krwi . Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego